LVZ 7.A OP 6.B – čtvrtek

WhatsApp Image 2018-03-01 at 11.52.59(1)Pátý den jsme zahájili tradičně výbornou snídaní. První skupina se odebrala na sjezdovku. Dnes jsme měli výborné podmínky, netrápil nás mráz a svítilo sluníčko. Druhá skupina měla na programu běžky. Kdo měl ještě dost sil, tak uběhl tříkilometrový okruh, kdo už ne, šel na stadion. Tam jsme měli na programu hrátky a cvičení na běžkách, abychom zdokonalili své běžkařské umění. Po dobrém obědě si obě skupiny program vyměnily. Měli bychom pochválit začátečníky hlavně Vaška Čabana, který udělal od začátku kurzu veliký pokrok. Dále následovala večeře. I tady musíme udělit pochvalu, a to panu kuchařovi, který si dnes pro nás připravil kuřecí na kari s rýží. Jako všechna ostatní jídla nám toto velmi chutnalo. Po večeři jsme si zahráli opět Městečko Palermo, dokonce i ti nejmíň společenští spolužáci se přidali a pěkně se bavili.

Matyáš Sahula, Honza Kopejtko, Dana Mořkovská, Anička Černá a Aneta Rehušová ze 7.A