Bruslení 1.C

WhatsApp Image 2018-03-02 at 12.34.53V pátek 2. 3. 2018 jsme šli na bruslení. Sešli jsme se u stadionu v Litoměřicích. Rodičové nám pomohli do bruslí. Přesně v osm jsme byli převlečeni, obutí do bruslí a konečně ,,hurá“ na led. Někteří stáli na bruslích poprvé, ale statečně se s tím poprali a po nějaké době bruslili bez pomocných branek, kolem mantinelu a i po celé ledové ploše.
Společně jsme pak hráli na honičku a děti byly tak rychlé a mrštné, že paní učitelku nenechaly ani vydechnou a ,,babu“ měla skoro pořád.
Nakonec jsme pořídili pár fotek, přezuli se, nasvačili, naložili do auta batůžky (přeci jen jsme měli dost těžké nohy, tak jsem si díky jedné mamince ulehčili cestu) a vyrazili jsme zpátky do školy.
Tam jsme se ještě zahřáli u čaje a svačinky. A protože síly jsme měli ještě dost…zvládli jsme napsat ještě jedno písmenko 🙂 .