Tak jsme se dočkaly!!!!!

DSC0475810. dubna k nám zavítala opravdová „ mistryně“ ve sportovním aerobiku paní Olga Šípková.
Přišlo si zacvičit 60 cvičenek – děvčata z kroužku aerobiku, jejich maminky i babičky, děti z naší školy a i paní učitelky z 1. stupně. A ještě přišlo i mnoho diváků a obdivovatelek této sympatické cvičitelky.

Olinka to rozjela a již po několika minutách jsme byly zahřáté. Po 40 minutách pohybu následovalo protažení a zklidnění organizmu.
Poděkovaly jsme jí za nádhernou sestavu a předaly jsme jí mnoho dárků, i vlastnoručně vyrobených.
Na závěr jsme se s ní vyfotily a s úsměvem následovala autogramiáda na připravené kartičky.
Zažily jsme moc krásné odpoledne v pohodové atmosféře a již se těšíme na další setkání.

Petra Kaprová , vedoucí aerobiku