• OP 8.A 2.den 15.4.

Dnes dopoledne už byla zima....naštěstí jsme mohli ve vytápěném altánku trénovat na akademii. Odpoledne vysvitlo sluníčko a tak jsme se vydali na 9 km okruh kolem Bělského rybníka k vodopádům a tuto krásnou procházku (pro někoho "zabijáckou túru) lesem, jsme zakončili v Lesním divadle Mlýny.

• Ozdravný pobyt 8. A Kytlice - Penzion U Skály

Díky pomoci odvozu zavazadel p. Schejbalem a p. Ludvíkem (moooc děkujeme) nám cesta vlakem ubíhala rychle a zvládli jsme skvěle i přestupy v Lovosicích a Děčně. Po ubytování a prozkoumání krásného areálu penzionu jsme vyrazili do lesa k Lesnímu rybníku a přes údolí Myšího řevu jsme se dostali k rybníku Lapáček. Cestou zpět jsme se zastavili v osadě Řachnaj, kde se na loukách pasou stáda koní. Den jsme tradičně zakončili psaním deníku.

• AEROBIC SHOW

Ve čtvrtek 4.dubna 2024 se jako každý rok konala AEROBIC SHOW.

Do soutěže se zapojilo spousta holčiček z 1. až 5. ročníků, které byly rozdělené do několika kategorií. Porota vybírala 3-4 děvčata, která jsou z kategorie nejlepší. Hodnotila se pohyblivost, flexibilita, úsměv a celkový dojem.

V kategorii 7- 8 let ( začátečníci) se na 3. místě umístila Eliška Kocánková (2.C), 2.místo získala Terezka Grycová (2.B) a 1. místo vybojovala Nela Kvasničková (2.A.) .

• Školní fórum na Ladovce

Školní fórum, akce, která se již na naší škole stala každoroční tradicí, letos proběhlo na konci března. Předvelikonoční čas si někteří naši žáci 5. – 9. tříd zpestřili setkáním se zástupci MěÚ v Litoměřicích a také s vedením naší Ladovky.
            Během této akce se žáci rozdělili do skupinek. Poté spolu přemýšleli o tom, co se jim na naší škole líbí… a nebylo toho málo. Následně pak měly děti přicházet s podněty, co by se dalo na naší škole zlepšit, udělat jinak, zavést atp. Nápady pak byly prezentovány před celým osazenstvem a tyto prezentace opět ukázaly, že na Ladovce je spousta šikovných a přemýšlivých dětí, které dokážou spolupracovat, argumentovat, veřejně kultivovaně vystupovat…zkrátka „prodat“ vše, co se jim snažíme ve výuce předávat a k čemu je vedeme. Všichni zúčastnění prostě odvedli skvělou práci, za což si zasloužili velikou pochvalu (a drobnou odměnu).
            Ze školního fóra vzešlo dvan

• Velká gratulace Kristýně Šmatové

Poté, co nás naše žákyně Kristýna Šmatová úspěšně reprezentovala v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce, s hrdostí oznamujeme, že zvítězila naprosto s přehledem i v kole krajském! Kristýně všichni tleskáme a nepochybujeme, že se jí velmi dobře povede i v celorepublikovém finále. Děkujeme Kristýno a držíme palce!

• ZÁPIS

rychlý odkaz na stránku informací k zápisu

Úterý 16. 4. 2024