• Litoměřická laťka

Školní sportovní klub uspořádal 23. dubna již 27. ročník Litoměřické laťky, což je soutěž ve skoku vysokém. Přihlásilo se 45 soutěžících ze 4 škol.

V kategorii dívek startovalo 25 závodnic, z toho 14 z naší školy. Krásné 2. místo a stříbrnou medaili vybojovala výkonem 150cm Bára Pražáková. 6. místo výkonem 135cm obsadila Zuzana Tupá a na 7. místě se umístila Valeria Popov výkonem 130cm. Chválím i ostatní za snahu a bojovnost a chválím i naše nejmladší závodnice, které sbíraly zkušenosti a příjemně překvapily (Magda Skřivánková a Nina Rebejová).

• Recitační soutěž 1. stupně

Úterní odpoledne 23. dubna se neslo v duchu recitace. 35 přihlášených soutěžících naznačovalo velkou konkurenci a perfektní přípravu. A tak to také bylo ! Vybrat z každé kategorie 3 nejlepší bylo mnohdy nemožné, avšak porota tento nelehký úkol zvládla. Za bystré oko, pečlivé ucho a empatický přístup děkuji paní učitelkám tvořícím tuto porotu : Gabrielová, Jelínková, Slámová, Kalinová, Novotná.Všichni zúčastnění recitátoři se dočkali sladké odměny, výherci pak byli oceněni diplomem, knihou a potleskem diváků.Atmosfěra byla perfektní nejen díky dětem z ŠD, které přišly podpořit své kamarády, ale také díky všem dospělým. Třídní paní učitelky přišly povzbudit své borce stejně tak jako spousta rodičů či prarodičů. Nádhera. Děkujeme.Jména výherců a fotografie z akce jistě dopoví nepopsané ..............

• OP 8.A 6.den 19.4.

Tak dnešní den nám počasí opravdu nepřálo, pršelo téměř celý den v kuse, ale nás to nezastavilo v nacvičování akademie, díky altánu, který máme k dispozici i při trénování volejbalu.Tak zítra na viděnou!

• OP 8.A 5.den 18.4.

Dnes dopoledne jsme lyžovali! (Viz foto) Odpoledne nám přálo počasí, sluníčko se na nás usmálo, takže vycházka na zříceninu hradu Tolštejn byla moc krásná! Večer nás ještě čeká opékání buřtů 😊Zítra opět na shledanou!

• OP 8.A 4.den 17.4.

Zdravíme! Dnešní dopoledne bylo v duchu různých sportovních her (a jedné skupinky karbaníků). Odpoledne, i přes nepřízeň počasí, jsme vyrazili mezi kopce a kochali jsme se krásnými výhledy mezi Malým Bukem a Medvědím vrchem.Na shledanou zítra 😊

• OP 8.A 3.den 16.4.

Tak… dnes si s námi počasí hrálo, padaly kroupy, pršelo a hned poté zase svítilo sluníčko, zkrátka aprílové počasí v horách 😁. Nám to ale nevadí! Protože na nacvičování akademie máme altán, ve kterém se dá zatopit.Odpoledne se počasí umoudřilo a vyrazili jsme do lesa. A když píšeme do lesa, tak myslíme les se vším všudy, přeskakování potůčků, přelézání popadaných stromů přes cestu a dokonce prodírání smrkovou houštinou. Takže zážitků nespočet! 😊